Mažeikių bendruomenei pristatytas projektas "Tobulėkime paklausykime prisiminkime"

2018-01-31 « Atgal
Sausio 16 d. Mažeikių bendruomenei pristatytas bendras Mažeikių Rotary klubo ir Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos projektas "Tobulėkime paklausykime prisiminkime".

Labdaringame koncerte "Atgal į sapnus" LMT akademijos dėstytoja ir Vilniaus M. K. Čiurlionio menų mokyklos pianistė Simona Zajančiauskaitė atliko Edvardo Grygo ir Balio Dvarionio kūrinius.

Žiūrovams taip pat buvo pristatyta literatūrinė - muzikinė kompozicija, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui "Jie kūrė Lietuvą... Du - iš dvidešimties". Tai kompozicija apie signatarus - rotariečius Antaną Smetoną ir Joną Vileišį. Kompozicijos-monospektaklio kūrėja ir atlikėja Kalbos premijos laureatė Violeta Bagutienė.

Šio vakaro labdaringame renginyje Mažeikių bendruomenei, kuris vyko Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokykloje, sulaukta brolių bei sesių iš kitų Rotary klubų. Palaikyti atvyko kaimyninės Latvijos Saldaus Rotary klubo sesės ir broliai, Naujosios Akmenės Rotary klubo broliai bei Mažeikių LIBERTA Rotary klubo sesės.