Mažeikių "Liberta" RK surengė labdaringą projektą ,,Stiliaus natos“

2017-02-27 « Atgal
Prieš 112 metų vasario 23 d. Čikagoje buvo įkurtas pimrasis Rotary klubas. Minėdami Rotary judėjimo gimtadienį Mažeikių Rotary klubas ,,Liberta“ surengė gražų labdaros vakarą ,,Stiliaus natos“.

Surinkti pinigai skirti Mažeikių bendruomeninio pagalbos vaikams centro auklėtiniams Lėlių teatrui įsigyti. Vakaro svečiai buvo pakviesti į Restoraną ROSSO, kur ,,Liberta“ klubo prezidentė Diliara Zarifova papasakojo, kokiu tikslu organizuotas renginys, o Mažeikių bendruomeninio pagalbos vaikams centro direktorė Daiva Meškienė paprašė paremti jų idėją.

Gausiais aplodismentais buvo pasitinkami Libertos modeliai, demonstravę rūbų kūrėjų, menininkų darbus. Puikią atmosferą sukūrė studijos "Krekždutė" dainininkė Augustė ir Lietuvos balso nugalėtoja Justina. Visi susirinkusieji mielai dalyvavo loterijoje, o laimėti prizai susilaukė didelių ovacijų. Baigiantis vakarui buvo pranešta, kokią sumą pavyko surinkti. Pasak klubo prezidentės D. Zarifovos ,,Tokios sumos nesitikėjome nei mes, nei centro direktorė. Jos tikrai pakaks šios idėjos igyvendinimui“. Dėkojame šventės svečiams ir rėmėjams: ,,Carolinakmit“, parduotuvei „Ar norėtum“ ir drabužių kūrėjai Jolitai Tonkuvienei, menininkėms: Erikai Ruginienei, Laimai Raudienei, Jolitai Pocevičienei ,,Kilputes pieva”, restoranui Rosso, M. Račkausko gimnazijos moksleiviui Dainiui (DJ), grožio salonams: "Afroditė", ,,Žavesys“, ,,Dangus“, ,,Bellina“ ir fotografei Daivai Gečienei.

"Gerumas, pagalba – tai pačios didžiausios dovanos ir vertybės, galinčios išgelbėti mus. Didžiausias jų privalumas tas, kad jos yra amžinos – nedega, nerūdija, neskęsta, o investuotos atsiperka dešimteriopai ir niekada nenueina veltui. Ačiū, kad esate kartu", - yra įsitikinusi Mažeikių "Liberta" RK prezidentė Diliara Zafirova.

Daugiau nuotraukų šioje nuorodoje.