2018-04-06 « Atgal
Mažeikių Rotary klubas "Liberta" suorganizavo antrąjį Draugystės boulingo turnyrą, kuriame dalyvavo mišrios Plungės, Akmenės, Mažeikių Rotary ir mūsų klubo komandos.

Emocijos, azartas, džiaugsmas ir šiltas bendravimas sustiprino 4 klubų draugystę. Septynios mišrios  komandos kovojo dėl geriausių vardo. Trys, daugiausiai taškų surinkusios komandos, apdovanotos organizatorių įsteigtais prizais, kuriuos įteikė klubo prezidentė Alma Zagorskienė.

Originalias atminimo dovanėles gavo taikliausiai kėglius daužiusi sesė Danguolė, nuo kurios vienu tašku atsiliko sesė Diliara, ir brolis Artūras, kuris aplenkė taip pat labai sėkmingai žaidusį brolį Vladą. Broliai taip pat palepino organizatorius dovanėlėmis.

Klubai tikisi ir toliau sėkmingai bendradarbiauti vykdydami prasmingus darbus. "Liberta" narės dėkingos už palaikymą ir šiltą draugystę.