Metinė RI Apygardos 1462 Konferencija

2017-10-05 « Atgal
Mieli Rotary bendruomenės nariai,
Artėja vienas iš pačių svarbiausių Apygardos renginių - Rotary International Apygardos 1462 konferencija, kuri  šiais metais vyks  spalio 20-21 dienomis Bistrampolio dvare (Bistrampolio g. 1, Kučių k., LT-38240 Panevėžio r.).

Tema ir pranešėjai
Šių metų konferencijos tema yra įdomi ir aktuali – ,,Lietuva ir Rotary: skatiname pokyčius‘‘.
Pasidalinti mintimis apie pokyčius Lietuvos valstybės gyvenime, šalies ekonomikoje ir Rotary organizacijoje yra pakviesti žymūs šalies mokslininkai, verslo lyderiai.
Konferencijoje dalyvaus 2018-2020 m. Rotary International zonos direktorius PDG Piotr Wygnańczuk, Rotary International Prezidento Ian Riseley atstovė PDG Edrund Olaisen, svečiai iš Danijos ir Ukrainos.

Apygardos metinis susirinkimas (penktadienis)
Spalio 20 d. (penktadienį) nuo 14:00 val. pradedame registraciją, o nuo 15:00 val. iki 18:30 val. Apygardos Rotary klubų prezidentus (arba turinčius įgaliojimą balsuoti) ir visus Apygardos rotariečius kviečiame į Apygardos metinį susirinkimą. Darbotvarkę rasite šioje nuorodoje.

Antrų pusių programa (penktadienis)
Penktadienį, kol vyks Metinis susirinkimas, narių antras puses kviečiame į specialią programą.
  • Paskaita
Klausysimės  Vilniaus universiteto Lyčių studijų centro lektoriaus Donato Paulausko paskaitos, vyks knygos „Feminizmas – žodis, kurio negalima minėti“ pristatymas. Susitikime Donatas pristatys knygynuose išgraibstytą savo knygą ir padės antrosioms pusėms apgalvoti sritis, kuriose Rotary bendruomenė galėtų labiausiai prisidėti spręsdama lyčių nelygybės iššūkius.
  • Ekskursija
Po paskaitos pakviesime į ekskursiją po Bistrampolio dvarą kartu su kun. R. Gudeliu.
Apygardos Valdytojo Algimanto Lukoševičiaus  žmona  Vitalija kviečia antrąsias puses dalyvauti programoje ir maloniai laukia visų atvykstančiųjų.

Rotartietiška vakaronė (penktadienis)
Penktadienio vakarą nuo 19:00 kviečiame visus sudalyvauti nuotaikingame vakaro renginyje  Bistrampolio dvaro restorane, kur galėsime pabendrauti su kolegomis iš kitų Apygardos Rotary klubų bei svečiais iš užsienio.
Kaina - 30 eur/asmeniui.
Už rotarietišką vakaronę perveskite pinigus į šią sąskaitą:
Panevežio ROTARY klubo labdaros ir paramos fondas, A/s LT413500010002822286. Pavedimo nurodymas - ,,Konferencijos mokestis‘‘.

Konferencija (šeštadienis)
Spalio 21 d. (šeštadienį) nuo 8:00 val. prasidės registracija į Konferenciją, kuri startuos 9:00 val.
Konferencijoje pranešimus skaitys:
  • Pasaulio biomasės energetikos asociacijos prezidentas, Vilnaus RK narysRemigijus Lapinskas,
  • Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro tarybos pirmininkas, Biotechnologijos instituto Baltymų-nukleorūgščių sąveikos tyrimo skyriaus vedėjas Prof. Virginijus Šikšnys,
  • Apygardos Savižudybių prevencijos programos koordinatorius dr. Vygintas Grinis ir psichologė Valija Šap.
Į šią dalį kviečiami visi Rotary klubų nariai. Rotaract, Interact, Inner-wheel konferencijoje atstovauja tik prezidentai.

Registracija į konferenciją vyksta pildant anketą (šioje nuorodoje).
Anketą turi pildyti vienas atstovas iš klubo (prezidentas ar įgaliotas asmuo).
Užpildytų registracijos anketų laukiame iki š.m. spalio 13 d. Taip pat maloniai prašome iki šios nurodytos datos sumokėti penktadienio vakaronės dalyvio mokestį.

Primename, kad šiais metais Konferencijos dalyvio mokesčio nėra, nes jis yra išskaičiuojamas iš kiekvieno nario sumokamo mokesčio Apygardai.