Nauja svetainė www.rotary1462.org

2020-10-05 « Atgal
Nuo 2020 m. spalio 1 dienos kviečiame Rotary naujienas sekti naujoje svetainėje adresu www.rotary1462.org.

Tinklalapis www.rotary.lt nebus išjungtas, tačiau naujienos ir atnaujinimai šiame puslapyje nebus daromi.

Rotary narių asmeniniai duomenys yra perkelti iš rotary.org duomenų bazės. Šios dvi sistemos (rotary.org ir rotary1462.org) yra susietos, tad vartotojų informacija yra sinchronizuojama ir vienoda abiejose platformose.

Rotaract, Interact ir Inner Wheel prezidentų duomenys yra įkelti į rotary1462.org ir jie prisijungę prie sistemos gali administruoti ir pridėti į sąrašą visus savo klubų narius.

Registruotiems nariams norint prisijungti prie rotary1462.org reikia spausti "Member login" > "New user", suvesti duomenis (klubą, el. paštą) ir prisijungimai bus atsiųsti el. laišku.
Narius pridėti galima prezidentams prisijungus per "Member area" > "For clubs" > "Membership lists" > "Add new member".