Naujas Rotary žurnalas: rinkimės gyvenimą!

2016-12-21 « Atgal
Naujausias Rotary žurnalo numeris jau spaustuvėje. Sausio mėnesį spausdintoje versijoje jis pasieks visus Rotary klubus. O smalsiausiems suteikiame galimybę pavartyti jį jau dabar elektroniniame formate.

Leidinys apima mūsų Rotary bendruomenės gyvenimo aktualijas už praėjusį pusmetį nuo liepos iki gruodžio mėnesio pabaigos. Šį kartą pagrindinė žurnalo tema - Vilniaus-Kauno Rotary klubo "Dipolis" antrus metus besitęsianti kelionė per mokyklas ir jaunų žmonių skatinimas rinktis gyvenimą, o ne užklupus bėdoms galvoti apie mirtį. Taip pat rasite straipsnius apie Apygardos ir Rotaract Konferencijas, Rotariadą, Running dinner, moksleivių mainų įspūdžius, projektą "Svajoju veikti" ir daug kitų įdomių temų.

Dėkojame visiems rašiusiems ir rinkusiems medžiagą žurnalui. Ypač esame dėkingi Ryšių su visuomene komitetui ir jo pirmininkui Artūrui Baubliui.