Nominuotas 2018-19 metų RI prezidentas

2017-08-09 « Atgal
Rotary International nominacinio komiteto sprendimu pasirinktas 2018-19 Rotary metų RI prezidentas. Tai Barry Rassin'as iš Bahamų East Nessau Rotary klubo. Jis bus pripažintas išrinktuoju prezidentu po rugsėjo 1 dienos, jei neatsiras kitų kandidatų.

Barry Rassin'as stengsis stiprinti viešąjį įvaizdį ir skaitmeninių įrankių naudojimą. Jo nuomone, jei žmonės sužinos, kokius puikius darbus Rotary klubai atlieka visame pasaulyje, jie norės būti to dalimi.

Jis - Floridos ligoninių ir sveikatos apsaugos administravimo studijų absolventas, beveik 40 metų dirbęs Bahamų sveikatos apsaugos sistemoje, rotarietis nuo 1980-ųjų metų.

Rassin'as nominuotas išimtine tvarka, nes liepos13-liktą mirė išrinktasis prezidentas Sam F. Owori iš Ugandos.