Norvegijos Uranienborg RK viešnagė pas Vilniaus šv. Kristoforo RK

2019-05-28 « Atgal
Šį savaitgalį, gegužės 23-25d., Vilniaus šv. Kristoforo klube svečiavosi mūsų geri draugai ir „Antazavės namų“ projekto partneriai sesės ir broliai iš Norvegijos Oslo Uranienborg Rotary klubo. Trys dienos buvo kupinos gerumo, muzikos, vaikų šypsenų, šiltų pokalbių bei ateities idėjų.

Penktadienį visi kartu aplankėme „Antazavės namus“ Užtiltėje, susipažinome su ten gyvenansiančiais vaikais, atidengėme rėmėjų lentelę. Visi pasidžiaugėme, kad namas per septynis mėnesius nuo ankstesnio norvegų vizito pasikeitęs neatpažįstamai. Įkurtuves planuojame jau birželio pabaigoje. Aplankėme Dailės galeriją Dusetose, kur galerijos direktorius pristatė tarptautinio projekto dalyvių kūrinius, apžiūrėjome galerijoje eksponuojamus Šarūno Saukos darbus.

Sekmadienio popietę praleidome Taikomosios Dailės muziejuje, kur Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos simfoninis orkestras „Simfukai“ su dirigentu Modestu Barkausku dovanojo svečiams nepakartojamą koncertą. Norvegai įteikė mums dovaną – 8000 Eur Antazavės namų projektui. Visa Uranienborg klubo paramos suma nuo 2016 m. šiam projektui siekia beveik 20.000 Eurų.

Uranienborg Rotary klubo prezidentui Jon Rike įteikėme Apygardos Valdytojo Virginijaus Šniuko padėką, o klubų draugystės iniciatoriui, buvusiam prezidentui Klaus Radenbach - Vilniaus šv. Kristoforo Rotary klubo simbolį.

Dėkojame renginyje dalyvavusiems Rotary ir Rotaract klubų nariams bei pirmajam Apygardos Valdytojui Vygintui Griniui, kuris pristatė Lietuvos ir Norvegijos klubų bendradarbiavimo istoriją.

Praleidome ilgą ir smagų vakarą pasakodami apie abiejų klubų nuveiktus darbus ir planuodami bendrus ateities projektus. Norvegai siunčia nuoširdžią padėką mūsų klubui už nepamirštamą savaitgalį Vilniuje ir Antazavėje bei kviečia kitąmet atvykti į Oslą.

Jurgita Turulienė
Vilniaus šv. Kristoforo Rotary klubo prezidentė