Nutiesk bendrystės tiltą!

2019-10-10 « Atgal
Klaipėdos Rotary klubas „Aditė“, drauge su Max Coffee, inicijavo akciją „Padėk išmokti gyventi!“. Nuo kiekvieno išgerto kavos puodelio kavinės šeimininkai dalį lėšų skirs socialinių Įgūdžių lavinimo kambariui įrengti Delfinų terapijos centre. Spalį startavusi akcija tęsis iki kitų metų balandžio. Kviečiame prie akcijos prisidėti kiekvieną rotarietį! Klubo narės bus nuoširdžiai dėkingos už bet kokią paaukotą sumą į projekto sąskaitą (LT83 7044 0600 0518 9268).

Klubas Delfinų terapijos centre yra įrengęs Dailės terapijos kambarį ir jau eilę metų skiria lėšų autizmo spektrą turinčių vaikų programoms šiame centre. Anot klubo prezidentės Dianos Šileikienės, šie vaikai užaugs, anksčiau ar vėliau bus šalia mūsų, tad klubas jaučia pareigą prisidėti prie tilto, kuris nutiestų galimybę vaikams per trumpesnį laiką įgyti svarbių įgūdžių. Prisidėti prie projekto kviečiami ir visi norintys. „Turime ambicijų bendromis jėgomis, telkiant visuomenines grupes, pinigėlius surinkti. Tai ne tik verslo organizacijos, pavieniai asmenys, asociacijos, norisi kad ir bendruomenė sužinotų, ištiestų ranką. Mūsų klubas „Aditė“ yra tarsi tas stygų derintojas. Matome ir tikime, kad galime surinkti tą sumą, tik nesakome kaip greitai. Iš tikrųjų, jei pasitelksime „Rotary“ bendruomenę, Klaipėdoje yra šeši tokie klubai, kurių tikslas tarnystė kitiems, prijungsime partnerius iš užsienio, viešinsime projektą visuomenėje, nes prisidėti gali kiekvienas pervesdamas bet kokią sumą, bendromis pajėgomis, manau, tikrai surinksime tuos pinigėlius“, – sakė D. Šileikienė.

Plačiau apie projektą šioje nuorodoje.