Panevėžio krašto Rotary klubai intensyviai ruošiasi artėjančiai ROTARIADAI

2017-04-12 « Atgal
Panevėžio krašto Rotary klubai atsakingai ruošiasi kasmetiniam Rotary International Apygardos 1462 sporto, aktyvaus laisvalaikio, kultūros ir rotarietiškos draugystės renginiui ROTARIADA XVI, kuris šiais metais vyks rugsėjo pradžoje Panevėžyje.

Šių metų ROTARIADA XVI stebins naujomis sportinėmis varžybomis, įspūdinga laisvalaikio programa ir gausybe staigmenų Rotary, Rotaract, Interact šeimų nariams. Kiekvienos sporto šakos varžybų, laisvalaikio programos ir kitų renginių pravedimo laikas, dalyvių registracijos tvarkos reglamentas bus numatyti ROTARIADA XVI Nuostatuose, kurie bus paskelbti iki registracijos pradžios.

Kviečiame visus jau dabar planuoti vasaros pratęsimą Panevėžyje rugsėjo 8-10 d.d., kur visus Rotary, Rotaract, Interact ir jų šeimų narius bei užsienio svečius stebins ir džiugins pagrindiniai ROTARIADA XVI renginiai.

Iki  susitikimo Panevėžyje!
ROTARIADA XVI org. komitetas