Parama Mažeikių autizmo asociacijai „Lietaus vaikai“

2019-09-10 « Atgal
„Jūsų skirti meilės lašeliai gali tapti gausaus gerumo lietaus dalimi!“
Tokiu šūkiu Rotary klubas Liberta ir Mažeikių vyrų Rotary klubas rugsėjo 7 d. kvietė Mažeikių verslininkų asociacijos sporto šventės dalyvius ragauti pačių rotariečių keptų pyragų. Rotariečių vaišių tikslas supažindinti bendruomenės narius su besikuriančia Mažeikių autizmo asociacija “Lietaus vaikai”.

Šventės dalyviai buvo kviečiami ragauti pyragus ir susipažinti su saldaus projekto tikslu, prisidėti prie asociacijos įsikūrimo pradžios. Susirinkusieji noriai aukojo ir bendravo su asociacijos ir Rotary klubo nariais.

Mažeikių bendruomenės nariai yra kviečiami aktyviai savanoriauti ir prisidėti prie Mažeikių autizmo asociacijos “Lietaus vaikai”. “Lietaus vaikų” asociacijos dienos centras kuriasi Mažeikių rajone, Šerkšnėnų gyvenvietėje.

RK „Liberta“ info