Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Baltarusija

2017-11-28 « Atgal
Lapkričio 25 diną Minske naujai suformuotos Ukrainos/Baltarusijos Apygardos 2232 ICC (Inter Country Committee) konferencijoje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Lietuvos ir Baltarusijos.

Gausi Lietuvos delegacija - 13 rotariečių iš Kauno RK ir Kauno Hanza RK bei būsimasis Apygardos 1462 Valdytojas Virginijus Šniukas susipažino su Rotary judėjimo situacija Baltarusijoje ir Ukrainoje, susirado naujų bičiulių. Tikimės įdomių bendrų projektų ir broliškų susibūrimų. Galbūt ateityje stiprės rotarietiška dvasia nuo jūros iki jūros tarp Lietuvos, Baltarusijos ir Ukrainos rotariečių.

Bendradarbiavimą tarp šalių kuruos Lietuvos-Baltarusijos ICC koordinatoriai Arvydas Šabrinskas ir Aleksandr Anischenko.