Pasitikime Kalėdas su "100 šypsenų daugiau"!

2019-12-16 | Paskelbė: marija.milisauskaite « Atgal
Šv. Kalėdos – susikaupimo, šiltų akimirkų bei šeimos metas. Laikas, kada sustojame ir kokybišką dėmesį skiriame artimiesiems, mėgaujamės širdžiai brangių žmonių draugija, dovanojame vieni kitiems brangiausius prisiminimus. Bet, ar kada nors esate susimąstę, kaip atrodytų jūsų Kūčių vakaras ar Šv. Kalėdų rytas, jei jį reikėtų sutikti visiškai vienam?

„100 šypsenų daugiau“ – gražiausia Vilniaus Rotaract klubo kalėdinio laikotarpio tradicija, prie kurios jungiasi vis daugiau geros valios žmonių. Džiugu, kad drauge su Klaipėdos Senamiesčio ir Kauno Tvirtovės Rotaract klubais projektą pavyko išplėsti į didžiuosius Lietuvos miestus, taip pradžiuginant dar daugiau vienišų ir skurdžiai gyvenančių senolių.

Kiekvienas mūsų klubo narys be galo laukiame susitikimų su savo globojamais seneliais, kad ne tik pamatytume švytinčias senolio akis, bet galėtume kartu išgerti arbatos, išklausyti ir pabėgti nuo pečius slegiančių problemų nors kelioms valandoms. Išpildytos svajonės palengvina buitį, tačiau dėmesio, skirto laiko nekompensuos joks daiktas. Nepamirškime jo skirti savo artimiesiems ir bent kartais tiems, kam jo iš tikrųjų be galo trūksta. Juk kartais reikia tiek nedaug!

Prie vienišų senolių svajonių išpildymo galite prisidėti ir Jūs:

•  Pinigine parama: www.aukok.lt;

• Išpildydami vienišo senolio svajonę: www.100sypsenudaugiau.lt