Patvirtinta Global Grant paraiška "Stop the spread of COVID-19 in Lithuania"

2020-04-15 « Atgal
Šiandien sulaukėme puikių žinių - Rotary International Fondas patvirtino Lietuvos Rotary Apygardos balandžio 10 d. pateiktą Global Grant paraišką "Stop the spread of COVID-19 in Lithuania". Projekto vertė 57 021 USD.

Už projekto lėšas bus nupirkta beveik 5 000 greitųjų inovatyvių COVID-19 testų, kurie bus skirti medikų tyrimams.

Esame labai dėkingi tarptautiniams partneriams, kurie Lietuvos Global Grant'ui skyrė po 5 000 USD iš savo DDF fondų (Ditrict Designeted Fund). Viso kitų šalių Apygardos mūsų projektui paaukojo 20 000 USD. Prisidėjusios apygardos:  Apygarda 1461 (Danija), Apygarda 1440 (Danija), Apygarda 1480 (Danija), Apygarda 2290 (Norvegija). Lietuvos Apygarda pridėjo 5 400 USD iš savo DDF fondo ir 3 919 Eur iš specialaus kovai su COVID-19 skirto fondo.

Šios paraiškos rengimui Apygardos Valdytojo Arūno Burkšo potvarkiu buvo sudarytas Global Grant komitetas, kuriam vadovauja Vygintas Grinis iš Kauno RK, nariai: Edita Katinaitė-Kalčiūnienė iš Vilniaus International RK, Andrius Barniškis iš Klaipėdos Senamiesčio RK ir Antanas Čepys iš Šilutės RK.  Prie paraiškos rengimo taip prisidėjo ir kiti rotariečiai - Virginijus Kontrimas iš Kauno RK, Marius Grigelionis iš Vilniaus Vyčio RK. Ačiū Jums visiems!