PETS jau šį savaitgalį (pridedama programa)

2017-03-14 « Atgal
2017-03-18 (šeštadienį) maloniai kviečiame išrinktuosius (2017/2018 m.) Apygardos Rotary klubų prezidentus, sekretorius ir iždininkus  dalyvauti RI Apygardos 1462 Asamblėjoje ir Išrinktųjų Prezidentų mokymo seminare PETS (President Elect Training Seminar). Renginyje taip pat kviečiami dalyvauti RI Apygardos 1462 pareigūnai, Rotaract ir Interact klubų atstovai.

Tuo pat metu taip pat vyks Rotary Fondo seminaras, į kurį maloniai kviečiame klubų atstovus, atsakingus už darbą su Rotary Fondu. Primename, kad, klubas laikomas nekvalifikuotu ir atitinkamai negali gauti Rotary Fondo paramos, jei klubo paskirtas atsakingu už darbą su Rotary fondais narys nedalyvauja seminare.

Renginiai vyks kaimo turizmo sodyboje KARPYNĖ (Vilnius-Klaipėda 173 km, Gabšių k., Raseinių r., RASEINIAI). Renginių pradžia 10:00 val., registracija pradedama 9:00 val.  Renginių programa šioje nuorodoje.

Iki malonaus susitikimo jau šį šeštadienį!