„Pirmoji kuprinė“ – galimybė pradėti pirmąją klasę iškelta galva!

2019-06-13 « Atgal
2019 m. projektas ,,Pirmoji kuprinė" vyks trečiąjį kartą. Šiais metais būsimus pirmokus, gyvenančius nepriteklių, nedarbą ir socialines problemas patiriančiose šeimose, atrinksime bendradarbiaudami kartu su Radviliškio ir Kupiškio rajonų savivaldybių socialiniais darbuotojais.
Vilniaus Tarptautinis Rotaract klubas 2016 m. inicijavo projektą ,,Pirmoji kuprinė’’, nes tiki, kad kiekvienas vaikas turi teisę į geriausią mokslo pradžią.

Projekto tikslas - padovanoti mokyklinį inventorių būsimiems pirmokams, kurie auga nepasiturinčiose ir socialinę riziką patiriančiose šeimose. Mokyklinį inventorių sudaro - kuprinė, kanceliariniai reikmenys, mokyklinė uniforma, sportinė apranga, pratybų sąsiuviniai.

Per dvejus projekto metus, surinktų lėšų dėka, pirmąją mokyklinę kuprinę su visu reikiamu inventoriumi padovanojome iš viso 90-iai pirmokų!

Būkite gražios iniciatyvos dalimi ir nudžiuginkite būsimus pirmokus. Kiekvieno iš jūsų prisidėjimas – tiek emocinis, tiek finansinis – labai svarbus, nes:
  • 2018 m. 44 076 vaikams visoje Lietuvoje buvo reikalinga pagalba pasiruošti rugsėjo rugsėjo 1-ąjai
  • 238 EUR - maksimalios pajamos, tenkančios vienam asmeniui šeimoje, gyvenančiai žemiau skurdo ribos
  • ~200 EUR - pinigų suma, reikalinga pirmoko inventoriui
Kontaktai:
Projekto vadovė Eivina Žižiūnaitė tel. +370 657 73011, el. p. eivina@pirmojikuprine.lt
Daugiau informacijos apie projektą: www.pirmojikuprine.lt
Rekvizitai, norintiems prisidėti finansiškai:
  • Tiesioginiu pavedimu:
Vilniaus Tarptautinis Rotaract klubas
į. k.: 303417589
a. s.: LT737300010141072729

Projektą organizuoja: Vilniaus Tarptautinis Rotaract klubas.
Sekite naujienas Facebook: www.facebook.com/Pirmojikuprine