Prasidėjo nauji Rotary metai

2018-07-03 « Atgal
Liepos 1 dieną prasidėjo nauji Rotary metai. Klubuose savo kadencijas pradėjo nauji prezidentai, o  prie Apygardos vairo stojo Valdytojas Virginijus Šniukas iš Šiaulių Saulės Rotary klubo.

Birželio 30 dieną vyko Valdytojo inauguracijos šventė, kurioje dalyvavo Šiaulių miesto ir Apygardos rotariečiai. Renginyje inauguruotas ne tik Valdytojas Virginijus Šniukas, bet ir Šiaulių miesto klubų prezidentai - Evaldas Vaineikis (Šiaulių RK), Audronė Radavičienė (Šiaulių RK "Harmonija"), Darius Balčiūnas (Šiaulių RK "Saulė"), Lorena Paškūnaitė - Lickan (Šiaulių Auksinio Rato RAC). Šventė vyko Palendrių Šv. Benedikto vienuolyne ir brolio Jurgio Čepulio sodyboje.

Rotary International prezidentas Barry Rassin šių metų šūkiu ragina rotariečius „Būti įkvėpėjais“ (‘‘Be the Inspiration“) visur kur tik bebūtume (‘‘Inspiration Around Every Corner“) – šeimoje, klubuose, bendruomenėse , o taip pat tęsti pradėtus darbus ir inicijuoti naujus.

Šį sezoną Apygardos Valdybą sudarys Valdytojas Virginijus Šniukas, buvęs Valdytojas Algimantas Lukoševičius, išrinktasis Valdytojas Arūnas Burkšas, nominuota Valdytoja Viktorija Trimbel ir iždininkas Valentinas Vaškevičius. Apygardos tarptautinės teisėkūros atstovo COL (Council on legislation) pareigas eis Vygintas Grinis, Apygardos ternerio - Antanas Čepys.

Tradiciškai Valdytojas kiekviename krašte turės savo asistentus. Vilniaus krašte bus Marius Plitnikas iš Vilniaus-Kauno Dipolio RK (12 klubų), Klaipėdos krašte - Raiminda Čejauskienė iš Klaipėdos RK "Aditė" (10 klubų), Kauno krašte - Vytautas Ščajavas iš Kauno RK (11 klubų), Panevėžio krašte - Daiva Greičiuvienė iš Panevėžio ARTA RK (10 klubų), Šiaulių krašte - Remigijus Mažeika iš Šiaulių RK (10 klubų).

Apygardos komitetai ir jų pirmininkai:
  • ROTARY FONDO KOMITETAS - Virginijus Kontrimas
  • FINANSŲ KOMITETAS - Valentinas Vaškevičius