Prieš Šv. Kalėdas dovanos vaikams

2019-12-20 « Atgal
Tradiciškai, jau penktus metus iš eilės,  prieš Šv. Kalėdas Šiaulių Vykinto Rotary ir Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubai pradžiugina Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro vaikus. Ne visi vaikai gali pasidžiaugti nauja avalyne, todėl susivieniję dviejų klubų nariai kiekvienam vaikui padėjo išsirinkti ir padovanojo patinkančius naujus batus.

Taip pat kiekvienam vaikui padovanota nauja striukė, prie šios iniciatyvos ženkliai prisidėjo Irmanto Jagmino UAB JAGO vairavimo mokykla. Vaikai buvo labai laimingi gavę po naują striukę, dėkojame rėmėjams!

Vėliau su vaikais apsilankėme picerijoje ir prie Šiaulių miesto Kalėdų eglės.

Ankstesnės veiklos:

- „Pažadink  savyje gerumą“
2012 m. kartu su Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubu įgyvendintas projektas Kuršėnų Pavenčių vidurinės mokyklos bendrabučio aplinkotvarkai pagerinti. Pagrindinis projekto uždavinys – pakeisti senus nusidėvėjusius bendrabučio langus, sanitarinius mazgus.
Projekto suma – 25000 Lt, 10000 Lt skyrė Lietuvos Rotary komitetas. Atlikti visi projekte numatyti darbai – pakeisti langai, sutvarkyti sanitariniai mazgai.

- „Nuspalvink vaiko sapną“
2015–2016 m. įgyvendintas tęstinis projektas Pavenčių vidurinės mokyklos bendrabučio būklei pagerinti.
Projekto suma – 4705 Eur. 700 Eur skyrė Lietuvos Rotary Apygarda 1462. Buvo nupirktos naujos lovos, pakeista laminuota grindų danga, vaikų lavinimui nupirkta kompiuterinė technika.
Bendravimas su bendrabučio vaikais tęsiasi iki šiandien – lankome per pagrindines metų šventes, organizuojame bendras sporto varžybas.

Visi kartu tikrai galime daugiau!
Laimingi vaikai - laimingi ir mes!