Primename, kad vyks Rotary Kalėdinis labdaros koncertas

2017-11-15 « Atgal
Rotary Kalėdinis labdaros koncertas vyks 2017 m. gruodžio mėn. 8 d. (penktadienį) 19:00 val. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30, Vilnius)!
Tie, kas planavo, bet dar nerezervavo bilietų į ROTARY KALĖDINĮ LABDAROS KONCERTĄ prisijunkite prie Donato Katkaus Šv. Kristoforo kamerinio orkestro ir 2016 m. debiutavusios Mykolo Katkaus grupės The Station koncerto dalyvių!
Kvietimus prašome užsisakyti iki 2016 m. lapkričio mėn. 21  d   info@vilniaussenamiesciork.lt   arba tel. +370 686 81623. Kvietimo kaina – 30 Eur .
 
Programoje: 
Benjamino Britteno variacijos Franco Bridge‘o tema – atlieka Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
Grupė The Station drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru atliks savo kūrybos dainas:
„Lopšinė“, „Rytas“, „Herojai“, „Naktis“.
Taip pat išgirsime vieną populiariausių grupės The Station dainų „Lietuvis“.
 
Norime pasidžiaugti, kad Vilniaus senamiescio Rotary klubo iniciatyvą – remti moksleivių iš visos Lietuvos apsilankymą ir kūrybines dirbtuves Vilniaus  muziejuose - parėmė ne tik Vilniaus Rotary klubai, bet ir Rotary klubai iš kitų Lietuvos miestų.
 
Už Jūsų nupirktus Rotary kalėdinio labdaros koncerto (12.08) bilietus gautos lėšos bus pervestos Dailės muziejaus Meno pažinimo centrui. Kviečiame Rotariečius ne tik dalyvauti koncerte, bet ir skatinti vaikus ir jaunimą iš įvairių Lietuvos vietovių susipažinti su įvairiomis meno rūšimis ir dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse beveik nemokamai!
Jūsų paramos projektui dėka,  ekskursijos ir kūrybinių dirbtuvių kaina mokiniui – 0.30 Eur.
 
Kontaktai registracijai į užsiėmimus:
Radvilų rūmų muziejuje  https://www.ldm.lt/rrm/rrmedu/
Vilniaus paveikslų galerijoje https://www.ldm.lt/vpg/vpgedu/
Taikomosios dailės ir diziano muziejuje https://www.ldm.lt/tdm/tdmedu/
 
Po koncerto maloniai kviečiame pabendrauti ir pasivaišinti gėrimais bei užkandžiais šalia šv. Kotrynos bažnyčios įsikūrusių Vilniaus mokytojų namų Vaikų ir jaunimo meno galerijoje (Vilniaus g. 39/6).
 
Kvietimus prašome užsisakyti iki 2016 m. lapkričio mėn. 21  d   info@vilniaussenamiesciork.lt   arba tel. +370 686 81623. Kvietimo kaina – 30 Eur .
 
 

Komentarai

Norėdami tęsti, pastumkite slanktuką į dešinę