Registruokitės į Rotariadą: pirmoji rungtis - tenisas

2017-08-20 « Atgal
Mieli Apygardos Rotary, Rotaract, Interact ir Inner Wheel nariai,  visi esate laukiami ROTARIADOJE, kuri vyks jau rugsėjo 8-10 d. Panevėžyje.
Šią savaitę startuoja pirmosios Rotariados XVI rungtys: teniso atraka į finalą (penktadienį-šeštadienį, 08 25/26) ir golfas (sekmadienį, 08-27). Taip pat anksčiau vyks šios varžybos: slidinėjimas (šeštadienį, 09-02) ir  sportinis pokeris (ketvirtadienį 09-07).
Kviečiame paskubėti užsiregistruoti! Detali Rotariados programa šioje nuorodoje.

REGISTRACIJA
  • Registracija į šeštadienio GALA vakarą iki rugpjūčio 25 dienos (vėliau brangs).
  • Registracija į rungtis iki rugpjūčio 31 dienos.
  • Registracija į penktadienio važiavimą siauruku iki rugpjūčio 31 dienos.

Informacija apie registraciją - www.rotariada.lt/registracija-2/

APGYVENDINIMAS
Rotariados organizatorių prašymu viešbučiai vis dar rezervuoti atvykstantiems svečiams, todėl bandant rezervuoti internetu, rodo, jog vietų nėra. Visus brolius ir seses prašome skambinti tiesiogiai į viešbutį ir pasiteirauti. Laisvų vietų dar daug. Slaptažodis - Rotariada.
Apgyvendinimo vietos - www.rotariada.lt/apgyvendinimas-2/

RANKDARBIŲ MUGĖ
Rugsėjo 9 d. antrą kartą vyks Rotariečių ir jų antrų pusių Rankdarbių mugė.  Kviečiame savo darbą (-us) pristatyti organizatoriams. 30% nuo parduoto kūrinio sumos bus paaukota Rotary savižudybių prevencijos projektams remti. Iki rugsėjo 1 d. registruokite darbus, kuriuos norėtumėte parduoti mugėje čia.
Informacija pasiteiravimui (Rasa): +370 69930989, rašykite rasa@rotary.lt.

LEXUS BANDOMIEJI VAŽIAVIMAI
Rotariados dalyvius bei svečius kviečiame išbandyti naujausius LEXUS modelius bei savo vairavimo įgūdžius specialioje mokymo trasoje Panevėžyje.
Važiavimai vyks pagal iš anksto sudarytą grafiką, trukmė – 40 min. Registracija vyksta iki 09.01 d.

Laukiame Jūsų Panevėžyje ir tikimės aktyvios bei savalaikės registracijos!