RI Apygardos 1462 Valdytojo Rolando Statulevičiaus sausio mėnesio naujienlaiškis

2017-01-31 « Atgal
Brangūs rotariečiai,
Mūsų bendri projektai - atvira galimybė gerinti santykius tarp šalių.
1930 metais Prancūzijos  ir Vokietijos Rotary suformavo petit comite, dabar Rotary visuomenėje žinomus kaip ICC (Inter Country Committee). Tuomet abiems šalims įtaką darė Pasaulinis karas, todėl reikėjo gerinti tarpusavio santykius. Rotariečiai tikėjo, kad tarptautinis tarpusavio supratimas geriausiai kuriamas per asmeninius ryšius.

ICC komitetai su Danija ir Lenkija
Nuo to laiko pasaulyje jau turime 250 ICC komitetų, kurie skatina tarptautinį bendradarbiavimą ir draugystę. Tai nuostabi galimybė ir potencialas mūsų Apygardai plėsti ryšius, tuo pačiu turėti didesnes galimybes įvairiems bendriems projektams. Mūsų Apygarda jau dabar turi dvi ICC sutartis – su Danija ir su Lenkija.
Pagrindinis ICC privalumas, kad galime iš karto kontaktuoti su visomis šalies apygardomis per tos šalies ICC koordinatorių. Taip prasiplečia galimybės, taupomas laikas. Daugeliu atveju atsiranda asmeniniai ryšiai, kurie gali turėti nevienareikšmiškai didesnę tikimybę pasiekti norimą rezultatą.
Rotary International ICC nacionalinių komitetų asamblėja
Sausio 15 dieną vyko Rotary International ICC nacionalinių komitetų asamblėja Varšuvoje. Jos metu gavome kvietimą dalyvauti kitame ICC Linkijos seminare ir padaryti pranešimą. Ten pristatysime Lietuvos Apygardą, dabartinę veiklą, planuojamus projektus.
Lietuvos Šimtmetį minėsime tarptautiniais renginiais

2018liktaisiais Lietvos Rotary Apygarda organizuos 2 didelius tarptautinius renginius - Europos Rotaract klubų susitikimą sausį ir Rotary Institutą bei Valdytojų mokymus rugsėjį.

ROTARACT EUROPE MEETING
Turime pasidžiaugti Rotaract‘o įdirbiu ir laimėjimu organizuoti Europos Rotaract klubų susitikimą - REM Vilniuje 2018 metų pradžioje.
Šaunios pastangos ir įvertintas aktyvumas. Turime pasižadėti padėti jiems.

ROTARY INSTITUTAS
Yra gautas teigiamas atsakymas iš Rotary International, kad 2018 metų rugsėjo mėnesį RI Zonų 15 ir 16  Institutas bei GETS (Valdytojų mokymai) bus vykdomi Lietuvoje.
Tai vėl puiki galimybė parodyti kitų šalių rotariečiams savo šalį, savo rotariečius.
Konvencijos registracijos forma
Ukrainos klubai ieško partnerių
Ukrainos Rotary klubai nori surasti sau klubus dvynius bendradarbiavimui. Daugiau informacijos galite gauti iš Valdytojo Rolando - rolandas@rotary.lt.

PETS
Šiais metais PETS vyks 2017 metų kovo 18 dieną.
Kviečiu būsimus klubų prezidentus ir sekretorius aktyviai dalyvauti, bei pateikti jums aktualias mokymų temas. Rašykite admin@rotary.lt.

ROTARIADA
Artėjanti XVI-oji Rotariada vyks rugsėjo 8-10 dienomis Panevėžyje.
Golfo ir teniso varžybos vyks anksčiau (data bus patikslinta).
Akimirkos iš sausio mėnesio

GIMTADIENIAI
Sausį savo gimtadienius švenčia:
- Klaipėdos Concordia 1826 RK
- Klaipėdos Maris RK!
Sveikinu šiuos klubus!

Tarnaukime žmonijai dirbdami kartu gera valia!

RI Apygardos 1462 Valdytojas'16-17
Rolandas Statulevičius