RI Generalinio Sekretoriaus John P. Hewko pranešimas

2020-01-07 « Atgal
Rotary International Generalinis Sekretorius John P. Hewko išplatinio pranešimą bendruomenės nariams.
 
Pranešimu siekiama atkreipti Rotary bendruomenės narių dėmesį į netrukus įvyksiančią Tarptautinę Asamblėją, kurioje Išrinktasis RI Prezidentas Holger paskelbs 2020-2021 Rotary metų temą. Tai ypatinga akimirka, todėl visi Rotary bendruomenės nariai kviečiami susilaikyti nuo išankstinio nuotraukų publikavimo ar kitų naujosios prezidento temos viešinimo formų.
 
Išrinktasis prezidentas Holger taip pat nori atkreipti visų dėmesį į oficialius šalikėlį/kaklaskarę ir kaklaraištį, kurie bus papuošti naujosios temos logotipu. Jie bus pagaminti tik kaip Išrinktojo prezidento dovanos, kurios bus įteiktos Išrinktiesiems Valdytojams/-joms Tarptautinės Asamblėjos metu. Šių kaklaraiščių ir šalikėlių originalų bus galima įsigyti Tarptautinėje Asamblėjoje, Tarptautinėje Konvencijoje ir nuo liepos 1 d. d. Įsigyjant kaklaraištį ar šaliką paremsite Tarptautinį Rotary Fondą, paaukodami ne mažiau kaip 150 USD.
 
Visi bendruomenės nariai yra kviečiami gerbti RI intelektinę nuosavybę ir Rotary atributiką įsigyti tik iš licencijuotų prekiautojų, kurių sąrašą rasite čia: https://my.rotary.org/en/member-center/licensed-vendors.
 
Daugiau informacijos apie Rotary logotipo naudojimą rasite čia: https://brandcenter.rotary.org/en-GB.
 

Komentarai

Norėdami tęsti, pastumkite slanktuką į dešinę