RK „Vienybė“ kviečia papasakoti apie Rotary klubų vykdomus projektus bei susitikti su Hermanu Jonu Šulcu

2019-04-04 « Atgal
Apie gerus darbus kalbėkime garsiai!

Vilniaus Rotary klubas „Vienybė“ balandžio 16 d. kviečia susipažinti ir pasisemti idėjų bei įkvėpimo iš Hermano Jono Šulco - kunigo misionieriaus, 40 metų gyvenančio Ruandoje.

Kunigas vadovaujasi principu, kad vien melsdamasis ir norėdamas visa ko geriausio, nepadėsi žmonėms - reikia imtis konkrečių veiksmų.

Atvykęs į Ruandą tik su kuprine ant pečių jis savo charizmos, lyderystės gebėjimų ir nuoširdaus atsidavimo dėka įkūrė jaunimo sodybą ir į savarankišką gyvenimą išleido jau daugiau kaip 10 000 vaikų.

Šiuo metu sodyboje yra apie 40 pastatų. Nuolatos gyvena apie 120 našlaičių nuo 2 iki 22 metų – visi jie turi maisto, pastogę, yra išleisti į mokyklą, išmokyti rašto, amato. Yra kelios amatų dirbtuvės, ūkis, 300 vietų gimnazija-licėjus.

Pranešimo metu svečias pasidalins savo patirtimi apie tai:
1) kaip ryžtis pokyčiams ir siekti savo tikslų;
2) kaip išmokti ir kada būtina pasakyti "ne", net geriausių motyvų vedimiems žmonėms;
3) kaip net viską praradus nepasiduoti ir atrasti jėgų judėti toliau;
4) kaip jam pavyko išvystyti jaunimo sodybą.

Hermanas Jonas Šulcas Lietuvoje apdovanotas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Komandoro kryžiumi, „Lietuvos diplomatijos žvaigžde“, tituluotas „Auksine Lietuvos širdimi“, „Lietuvos garbe“.

Daugiau apie ypatingą svečią:
> Žurnalo „Valstybė“ interviu "Hermanas Jonas Šulcas – Ruandos pragarą išgyvenęs Dievo vyras"
> Lrytas.tv laida su Mariumi Jančiumi "Kitoks pokalbis":

Renginio programa:

Pirmoje renginio dalyje apie Rotary veiklą ir vertybes papasakos 2017-2018 metų Rotary International Apygardos 1462 Valdytojas Algimantas Lukoševičius.

Rotary ir Rotaract klubų atstovai turės galimybę pristatyti savo įgyvendinamus projektus bei pasidalinti jau įgyvendintų projektų rezultatais. Apie gerus darbus kalbėkime garsiai!

Antroje renginio dalyje dalyvių laukia Hermano Jono Šulco pranešimas, kurio metu charizmatiškas kunigas misionierius pasidalins savo patirtimi ir papasakos, kaip jam pavyko įkurti jaunimo sodybą Ruandoje.

Renginio pabaigoje RK „Vienybė“ brolis Darius Jonauskas su žmona Aiste pasidalins įspūdžiais iš neseniai aplankytos jaunimo sodybos Ruandoje.

Renginio data: balandžio 16 d., antradienis
Renginio vieta: Holiday Inn, Šeimyniškių g. 1, Vilnius
Registracijos pradžia: 18:00
Renginio laikas: 18:30-20:30
Renginio kalba: lietuvių.

Bilieto kaina: 10 EUR / 1 asm.*
* šis mokestis padengia organizavimo išlaidas. Į bilieto kainą įskaičiuota pasitikimo kava/arbata,  stalo vanduo renginio metu, o taip pat ir maža auka Hermano Jono Šulco projektui.

Dalyvauti šiame renginyje gali ne tik Rotary, Rotaract klubų nariai, bet ir jų pakviesti svečiai.

Prašome užsiregistruoti iki balandžio 15 d. internetu http://bit.do/eNupV arba el. paštu info@rkvienybe.lt

Apmokėti galite bankiniu pavedimu pervesdami į VILNIAUS ROTARY KLUBAS VIENYBĖ sąskaitą LT89 7300 0101 5270 5263 ir paskirtyje įrašydami “už Vardenio Pavardenio dalyvavimą balandžio 16 d.” arba renginio metu grynais.

Jei renginio metu norite pristatyti savo klubo projektą, prašome iki balandžio 12 d. kreiptis telefonu +370 686 03424 (Darius Jonauskas)

Iki malonaus susitikimo!

RK „Vienybė“ 2018/2019 m. Prezidentas Vaidotas Vyšniauskas