Robotiada 2018 jau šį savaitgalį

2018-02-28 « Atgal
Šį savaitgalį daugiau nei 5 000 Lietuvos šeimų atsidurs po vandeniu. Tai ne fantastika ir ne tvanas, tai ROBOTIADA 2018, kurios metu vyks įdomiausių technologijų ir robotų paroda „po vandeniu“, vyks įvairios technologinės dirbtuvės ir STEAM pramogos.

Nebus apsieinama be robotų kovų - pirmą kartą ROBOTIADOJE grumsis net 25 iRobot dulkių siurblių kovų dalyviai. Jūs PRIVALOTE ateiti palaikyti lietuvių, nes užsienio delegacijos kaip niekad gausios - laukiama daugiau nei 220 robotų kovų dalyvių. Ar jau pasiruošei išmokti kvėpuoti po vandeniu? Čiuožkime kartu technologijų banga jau kovo 3 dieną LITEXPO parodų rūmuose, kur visos šeimos pasiners į technologijas!

Kaip žinia, dar 2010 m. Pakruojo Rotary klubo inicijuotas projektas ,,LEGO ROBOTAI‘‘ susilaukė nemažo dėmesio. Šiandien šią veiklą sėkmingai tęsia ir kiti Apygardos Rotary klubai. Tad ir šį kartą kviečiame Apygardos klubus kartu su globojamu jaunimo ir šeimos nariais atvykti ir dalyvauti robotikos renginyje Robotiada 2018 LITEXPO parodų rūmuose Vilniuje jau šį šeštadienį. Šventė bus tikrai įspūdinga – gera atmosfera, nepriekaištinga organizacija, neįkainojama patirtis.