Rotarian žurnale straipsnis apie Chicagoland Lithuanians Rotary klubą

2019-04-11 « Atgal
2008 metais Čikagoje buvo inauguruotas vienintelis Rotary klubas ne Baltijos šalių regione, kuriame yra bendraujama lietuvių kalba.

Klubo įkūrėjas Saulius Janušonis, buvęs Panevėžio Rotary klubo narys, į Čikagą atvyko prieš 15 metų. ,,Norėjau kuo daugiau lietuvių pakviesti prisijungti prie Rotary veiklos. Šis klubas yra būdas ne tik išsaugoti savo identitetą, bet taip pat ir sukurti pridėtinę vertę visuomenei‘‘, - pažymi Saulius.

Šis klubas aktyviai dalyvauja projektinėje veikloje ne tik Amerikoje, bet taip pat remia įvairias iniciatyvas ir paramos idėjas Lietuvoje.

Daugiau apie Chicagoland Lithuanians Rotary klubą skaitykite balandžio mėn. žurnalo The Rotarian numeryje arba www.rotary.org šioje nuorodoje.