Rotariečių dovana Šalčininkų medikams

2020-05-07 « Atgal
Šalčininkų rajono medikai sulaukė šiuo metu visoms šalies gydymo įstaigoms labai reikalingos pagalbos – respiratorių, vienkartinių kombinezonų ir vienkatirnių chalatų, apsauginių akinių, apsauginių skydelių bei vienkartinių kaukių. Priemonės buvo išdalintos Šalčininkų rajono ligoninei, Šalčininkų pirminės sveikatos priežiūros centrui bei Eišiškių asmens sveikatos priežiūros centrui.

„Pandemija verčia mus visus susitelkti ir padėti  vieni kitiems. Labai džiaugiamės, kad ką tik įsteigtas mūsų klubas gali pasiūlyti pagalbą su užkrato pavojumi  labiausiai susidurintiems žmonėms - medikams.“- sako Šalčininkų Rotary klubo iniciatorius Artur Stefanovič.

Tuo Šalčininkų Rotary klubo parama mūsų medicinos įstaigoms nesibaigs – jau artimiausiu metu medikus turėtų pasiekti dar viena respiratorių siunta, o jeigu pavyks įsigyti ir greitieji Covid-19 virusą nustatantys testai. „Labai norėtųsi kasdien rizikos zonoje atsidūriantiems medikams ne tik iš visos širdies padėkoti, bet ir kuo tik galime padėti – ypač saugant jų pačių sveikatą ir gyvybę“ – sako Šalčininkų Rotary klubo narė Jolanta Butkevičienė.