„Rotary akademijos“ studentai išmoko kaip sėkmingai parduoti savo idėjas

2017-03-31 « Atgal
Praėjusią savaitę Vilniaus Rotaract klubas Socialinių mokslų kolegijoje surengė viešojo kalbėjimo mokymus, kuriuose dalyvavo Vilniaus Rotaract klubų, Vilniaus Interact klubo ir Rotary Akademijos nariai. Mokymų tikslas – išmokyti jaunuosius lyderius užtikrintai ir charizmatiškai kalbėti prieš auditoriją bei efektyviai komunikuoti valdant jos dėmesį.

„Kalba turi būti įtraukianti, paveiki, praturtinanti ir išgryninta lyg nušlifuotas brangakmenis, dėl kurio vertės auditorijai neturi kilti jokių abejonių. Norint, kad ji būtų įsimintina, ji turi būti kitokia nei visi,“ – tvirtina Andrius Ivanovas, rinkodaros komunikacijos vadovas ir profesionalus viešojo kalbėjimo lektorius.
Mokymų metu Andrius Ivanovas savo viešojo kalbėjimo įgūdžiais ir patirtimi dalijosi su jaunaisiais Lietuvos lyderiais. Dėl ypatingai gerų viešojo kalbėjimo įgūdžių jo karjera pasuko nuo biochemijos link rinkodaros, o baltas laboratorijos sienas pakeitė auditorijos bei biuro aplinka. Savo paskaitose Andrius Ivanovas sujungia kūrybiškumą, rinkodaros žinias ir patirtį. Jis aktyvų Lietuvos jaunimą moko kurti efektyvias, įtraukiančias bei „parduodančias“ kalbas, pasitelkdamas ne tik teoriją, bet ir praktinius užsiėmimus, o po kiekvieno iš jų įvertinimi ir „mokinių“ įgūdžiai.

Pagrindinis Rotary Akademijos projekto tikslas – drąsinti jaunus žmones tapti sėkmingais ir atsakingais visuomenės piliečiais todėl Lietuvos Rotary klubų nariai - geriausi įvairių veiklos sričių profesionalai, sukaupę verslo, profesinę ir, svarbiausia, gyvenimišką patirtį, jau nuo 2008 metų tiesia pagalbos ranką kasmet atrenkamiems studentams, nusprendusiems pradėti naują savęs atradimo etapą.

Projekto metu mentorių, Rotary klubų narių, prašoma būti supratingiems, puikiems klausytojams, ugdantiems kritinį mąstymą, pozityviai motyvuojantiems savo gyvenimiška patirtimi ir įžvalgomis, o studentams - laisvai ir nevaržomai reikšti savo mintis, pamąstymus, problemas, kelti klausimus, būti smalsiems, suprasti mentorius kaip vyresniuosius savo kolegas. Rotary Akademija tapo projektu, kuris jiems padėjo augti, ieškoti ir siekti. Studentai atrado ne tik autoritetus, bet ir gavo neįkainojamų patarimų bei padrąsinimo ateičiai.