Rotary biblioteka: paremkime kūribiškiausius

2019-03-05 « Atgal
Apie projektą

„Rotary biblioteka“ - tai kasmetinis Vilniaus Rotary klubo projektas skirtas remti ir garsinti išskirtinę lietuvišką literatūrą, kurią kartu su Lietuvos literatūros ir tautosakos institutu apdovanojame kūrybiškiausios metų knygos premija.

Šiemet prie 2019 m. kūrybiškiausios lietuviškos knygos premijos prisidėti kviečiame ir jus. Prisidėjus 20€ atsidėkodami padovanosime kūrybiškiausią 2018 m. knygą – G. Norvilo „Grimzdimas“, kurių liko tik paskutinis 100, o įsigyti nebeįmanoma.

Paremdami šį projektą ne tik tapsite vienu iš premijos mecenatų, bet ir kasmet papildysite savo asmeninę Rotarietišką kūrybiškiausių lietuviškų knygų kolekciją, kuri turi unikalų numerį ir yra asmeniškai pasirašyta paties autoriaus.

2019 m. premija bus teikiama kovo 12 d.

Kaip prisidėti?

Visa informacija kaip galite prisidėti prie šio projekto yra prisegtoje brošiūroje.

Labai tikimės jūsų pagalbos skatinant Lietuvos autorius kurti išskirtinę lietuvišką literatūrą!