Rotary Fondo stipendija: kviečiame teikti paraiškas vandentvarkos profesionalams

2018-04-04 « Atgal
Programos tikslas
Tarptautinis Rotary Fondas ir IHE Delft institutas vandens edukacijai (Nyderlandai) įsteigė šias stipendijas siekdami didinti vandentvarkos profesionalų skaičių, kurie padėtų vystyti vandentvarkos projektus besivystančiuose regionuose. Tikslas yra kovoti su pasauline vandens ir sanitarijos krize.

Tikslinė grupė ir sąlygos
Bakalauro studijas baigę studentai ir profesionalai, kvalifikuoti magistro studijoms vandentvarkos srityje.
Kandidatai turi būti motyvuoti prisidėti prie bendrų Rotary Fondo tikslų.

Apimtis
Stipendija suteikiama visai magistro studijų trukmei.
Iš viso suteikiama 10 stipendijų.

Kandidatavimas
Paraiškos turi būti pateiktos iki šių metų birželio 15 d.

Daugiau informacijos pateikta pridėtame dokumente.

Iškilus klausimams galite kreiptis Faustą Tolkušiną icc@rotary.lt (Vilniaus Gedimino Rotary Klubas) arba šios stipendijos koordinatorę Rotary International Ciuricho ofise Vanessa Court-Payen vanessa.court-payen@rotary.org.