Rotary International Konvencija Atlantoje (Džordžija, JAV)

2017-06-13 « Atgal
Š. m. birželio 10-14 d. Atlantoje (Džordžija, JAV) vyksta Rotary International Konvencija. Šiais metais mūsų Apygardai Konvencijoje atstovauja Finansų komiteto pirmininkas Valentinas Vaškevičius (Marijampolės RK) kartu su žmona Inga.  
 
Atlantoje susibūrė dešimtys tūkstančių rotariečių iš įvairių pasaulio šalių ne tik pasidalinti mintimis, pasikeisti patirtimi, pabendrauti tarpysavyje, bet taip pat ir pažymėti  Rotary Fondo 100-metį. Tarnystė buvo Rotary kertiniu akmeniu nuo pat pirmųjų organizacijos įsikūrimo dienų ir visuomet išliko svarbiausiu tikslu. 
 
Konvencijoje Valentinas Vaškevičius dalyvavo vienoje iš svarbiausių diskusijų sveikatos apsaugos klausimais, kur buvo pristatyta mūsų Apygardos savižudybių prevencijos programa. Diskusiją moderavo  Bonne Black ir Geetha Jayaram, kuri prieš daugiau kaip metus lankėsi Lietuvoje ir skaitė pranešimą mūsų Apygardos Konferencijoje Klaipėdoje. Lietuvai nebuvo pagailėta pagiriamųjų žodžių už puikią iniciatyvą ir pastangas sprendžiant labai aktualias šiandienos problemas. Valentinas Vaškevičius padovanojo Geethai Jayaram marškinėlius, kurie yra dalis lėšų rinkimo akcijos Apygardos inicijuotai savižudybių prevencijos programai paremti  ir pakvietė Geethą Jayaram dar kartą apsilankyti Lietuvoje. 
 
Geetha Jayaram visiems Lietuvos Rotariečiams siunčia nuoširdžiausiu linkkėjimus ir linki sėkmės svarbių rotarietiškų darbų įgyvendinimui. 
 
 

Komentarai

Norėdami tęsti, pastumkite slanktuką į dešinę