Rotary Kalėdinis labdaros koncertas Rotariečiams ir jų draugams

2017-10-27 « Atgal
Vilniaus senamiesčio Rotary klubas organizuoja tradicinį Kalėdinį labdaros koncertą. Koncertas vyks 2017 m. gruodžio mėn. 8 d. (penktadienį) 19 val. Vilniaus šv. Kotrynos bažnyčioje.

Koncerto metu surinktos lėšos bus skiriamos labdaros projektui „Menas vaikams“. Programa skatina moksleivius iš visos Lietuvos nemokamai lankytis muziejuose ir dalyvauti praktiniuose užsiėmimuose. Per 2016 m. programos „Menas vaikams“ užsiėmimuose dalyvavo 11 622 moksleiviai.

ŠV. KRISTOFORO ORKESTRAS IR GRUPĖ THE STATION
Jūsų dėmesiui - išskirtinis ir trenksmingas Šv. Kristoforo kamerinio orkestro ir šviežios, 2016 m. debiutavusios grupės The Station koncertas.
Donatas Katkus ir Mykolas Katkus, tėvas ir sūnus – Asmenybės iš didžiosios A – koncerto vairininkai drauge su išskirtinio profesionalumo kolektyvais nepaliks abejingų.
Čia – gera nuotaika, kontrastai, nepakartojamas šou, o priedu – tekstų gelmė ir muzika ne tik geram ūpui, bet ir intelektui!

Programoje:
Benjamino Britteno variacijos Franco Bridge‘o tema – atlieka Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
Grupė The Station drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru atliks savo kūrybos dainas:
„Lopšinė“, „Rytas“, „Herojai“, „Naktis“.
Taip pat išgirsime vieną populiariausių grupės The Station dainų „Lietuvis“.

Po koncerto maloniai kviečiame pabendrauti ir pasivaišinti gėrimais bei užkandžiais šalia šv. Kotrynos bažnyčios įsikūrusių Vilniaus mokytojų namų Vaikų ir jaunimo meno galerijoje (Vilniaus g. 39/6).

Kvietimus prašome užsisakyti iki 2016 m. lapkričio mėn. 10 d info@vilniaussenamiesciork.lt arba tel. +370 686 81623. Kvietimo kaina – 30 Eur.

Klubo rekvizitai pavedimams: VILNIAUS SENAMIESČIO ROTARY KLUBAS
Įmonės kodas: 193357093
Danske Bank A/S Lietuvos filialas
Sąskaita: LT607400021881923810 Parama projektui Menas vaikams.