Rotary metinė konferencija kvies kalbėti apie pozityvią Lietuvą

2019-04-11 « Atgal
Džiaugiamės galėdami Jums pranešti, kad pagrindinis ir svarbiausias metų renginys - Apygardos konferencija - šiais metais vyks spalio 25-26 dienomis Klaipėdos dramos teatre. Konferencija truks dvi dienas ir abiejų dienų programa bus iš tiesų išskirtinė.

Konferencijos tema: „Rotary kelias - pozityvi Lietuva”. Konferencijoje kalbėsime ne tik apie svarbius mūsų Apygardos reikalus, bet taip pat gvildensime šiandienos visuomenėje itin aktualią temą – kaip išsiugdyti pozityvų požiūrį į gyvenimą ir skatinti visuomenę mąstyti kritiškai, veikti drąsiai. Būsimojo Apygardos Valdytojo Arūno Burkšo teigimu "Pozityvus mąstymas, noras pasiekti daugiau, pagarba artimui, iniciatyvumas, veiklumas, optimizmas yra tai, ko šiandien mums visiems labai reikia".  Pasidalinti mintimis apie pozityvų mąstymą yra pakviesti žymūs šalies filosofai, psichologai, dvasininkai ir jaunimo lyderiai.

Metinė Apygardos konferencija - tai puiki galimybė visiems pabendrauti, kartu maloniai praleisti laiką. Tad kviečiame rezervuoti datą ir suplanuoti dalyvavimą svarbiausiame rotarietiškų metų renginyje.

Konferencijos org. komitetas