Rotary Running Dinner: aš taip seniai norėjau pakviesti Tave pavakarieniauti!

2019-05-07 « Atgal
Rotary Running Dinner: Trijų ypatingų, netikėtų patiekalų vakarienė, vykstanti tuo pačiu metu, tame pačiame mieste, tačiau skirtingose jo vietose. Šios akcijos tikslas yra malonus priminimas apie norą skirti laiko vienas kitam, stiprinant ryšį tarp Rotary šeimos narių. Pasidaliname viena gražiausių šeimyninių tradicijų, kurią neišvengiamai lydi naujai atrastos senos pažintys, nauji susipažinimai, gardus naminis maistas ir jaukūs pokalbiai.

Kaip TAI vyksta?
Kiekviena komanda gamina po vieną patiekalą, kurį vėliau patiekia jų namus aplankančioms kitoms dviems komandoms. Atlikę užduotį, komandos nariai keliauja į kitų komandų namus ir vaišinasi jų paruoštomis gėrybėmis. Taigi kiekviena komanda gamina po vieną patiekalą ir pasivaišina dviem kitų komandų patiekalais dar dvejose miesto vietose. Tokiu būdu per vieną vakarą susipažįstama su  šešiomis komandomis.

Noriu dalyvauti - KAIP?
Tereikia internetu užregistruoti suformuotą 2–3 žmonių komandą, kurią sudaro Rotary ar Rotaract nariai, jų antrosios pusės ir vaikai. Registruotis gali ir pavieniai asmenys iš Rotary/Rotaract klubų: juos organizatoriai  suskirsto ir suformuoja atskiras grupes, arba tokie dalyviai yra prijungiami prie suformuotų komandų.

Registracija vyksta iki gegužės 8 dienos!
Registracijos anketa: https://nomhop.com/dine_events/199

Pasibaigus registracijos terminui, organizatoriai rūpinasi tvarkaraščiu: t.y. kur, su kuo ir kokį patiekalą (užkandį, pagrindinį patiekalą ar desertą) konkrečiu metu valgysite šios akcijos metu.

Kada ir kur vakarieniausime? Gegužės 11 dieną, 16:00-22:00 Vilniuje