Rotary Running Dinner: šeštadienio vakarą ruošiu vakarienę Draugams, užsuksi?

2017-09-22 « Atgal
Rotary Running Dinner: Trijų ypatingų, netikėtų patiekalų vakarienė, vykstanti tuo pačiu metu, tame pačiame mieste, tačiau skirtingose jo vietose. Šios akcijos tikslas yra malonus priminimas apie norą skirti laiko vienas kitam, stiprinant ryšį tarp Rotary šeimos narių. Pasidaliname viena gražiausių šeimyninių tradicijų, kurią neišvengiamai lydi naujai atrastos senos pažintys, nauji susipažinimai, gardus naminis maistas ir jaukūs pokalbiai.

Kaip TAI vyksta?
Kiekviena komanda gamina po vieną patiekalą, kurį vėliau patiekia jų namus aplankančioms kitoms dviems komandoms. Atlikę užduotį, komandos nariai keliauja į kitų komandų namus ir vaišinasi jų paruoštomis gėrybėmis. Patiekalą (užkandį/pagrindinį patiekalą/desertą) komandoms paskiria organizatoriai.

Taigi kiekviena komanda gamina po vieną patiekalą ir pasivaišina dviem kitų komandų patiekalais dar dvejose miesto vietovėse. Tokiu būdu per vieną vakarą susipažįstama su  šešiomis komandomis (arba 12-18 Rotariečių/Rotaraktiečių).

Noriu dalyvauti - KAIP?
Tereikia internetu užregistruoti suformuotą 2–3 žmonių komandą, kurią sudaro Rotary ar Rotaract nariai, jų antrosios pusės ir vaikai. Registruotis gali ir pavieniai asmenys iš Rotary/Rotaract klubų: juos organizatoriai  suskirsto ir suformuoja atskiras grupes, arba tokie dalyviai yra prijungiami prie suformuotų komandų.

Registracija vyksta iki rugsėjo 28 dienos!
Registracijos anketos: Vilniuje ir Kaune.
Renginio naujienas skaitykite Facebook.

Pasibaigus registracijos terminui, organizatoriai rūpinasi tvarkaraščiu: t.y. kur, su kuo ir kokį patiekalą (užkandį, pagrindinį patiekalą ar desertą) konkrečiu metu valgysite šios akcijos metu.

Kada vakarieniausime? Rugsėjo 30 dieną, 16:00-22:00 Vilniuje ir Kaune.

Iki greito susitikimo!