“Savižudybių prevencija” ir Rotary: IV-asis Vakarų Lietuvos Rotary klubų Boulingo čempionatas RK “Concordia1826” taurei laimėti

2017-01-18 « Atgal
Jau ketvirtus metus kviečiame Jus į Vakarų Lietuvos Rotary klubų boulingo čempionatą. Renginys vyks 2017 metų balandžio 23 dieną “Amberton Klaipėda” viešbutyje.

Mūsų tikslas – kartu smagiai praleistas laikas, teisingos emocijos, kova nugalėti, aišku, pirmoje eilėje save, nes tai yra teigiama užkrova mūsų puikiems ateities darbams. Džiugi naujiena, jog Apygardos 1462 “štabo” rinktinė komanda, su valdytoju Rolandu Statulevičiumi priešakyje, taip pat dalyvaus čempionate.  Naudodamiesi puikia proga, išklausysime pranešimus apie Rotary apygardoje vykdomo “Savižudybių prevencijos” projekto veiklas.

Programa
11.30 val. Krašto klubų prezidentų pusryčiai su Apygardos valdytoju R.Statulevičiumi.
13.00 – 14.00 val. Konferencija“Amberton Klaipėda” konferencijų salėje.
14.15 – 17.00 val. Klaipėdos “Honolulu” boulingo klube startuoja boulingo čempionatas.

Reglamentas
1. Įskaita vykdoma dvejose grupėse: moterų ir vyrų/mišrių komandų.
2. Vykdomi du turai, kiekvienas po 10 metimų. Moterims mišrioje grupėje suteikiamas bonusas - 20 taškų.
3. Komandą sudaro 8 asmenys.
4. Nugalėtojais skelbiamos daugiausiai taškų sumoje surinkusios komandos.
5. Skelbiami Individualiai moterų ir vyrų/mišrioje grupėse geriausią rezultatą pasiekę asmenys.
6. RK klubams Starto mokestis 70 eur, Rotaract – 30 eur, Interact – 0 eur.
7. Būtina išankstinė Registracija e paštu: arunas@kempingas.lt tel. 8698 71600. Čempionato dieną bus galima patikslinti komandos sudėtis.
8. RK “Concordia 1826” gimtadienio tortas ir “ilgiausių metų” išlaidos įtrauktos į startinį mokestį.

RK “Concordia1826” vardu,
Prezidentas Kęstutis Linkus ir