Sėkmės inkilėliai papuošė Sapiegų rūmų parką

2019-04-30 « Atgal
Balandžio 27d. vyko tradicinė Vilniaus Geležinio Vilko Rotaract klubo inkilėlių kabinimo šventė. Tai jau 7 metus trunkančio projekto “Sėkmės inkilėlis” dalis, kai yra sukabinami jo metu parduoti inkilėliai. Vilniuje buvo pakabinta 140 inkilėlių.

Šiais metais šventė vyko Sapiegų rūmų parke, dalis inkilėlių iškeliavo ir į greta esantį Sapieginės miško pažintinį taką. Šventės metu skambėjo grupės “Strings of Earth” dainos bei eksperimentinė “Mokslinis šou atradėjas” programa su azotu bei ledų gaminimas.

Šių metų šventė pritraukė ne tik Rotary bendruomenės narius, bet ir kitus gamtos mylėtojus. Šio projekto šūkis “Sukurk paukščiams namus - užaugink jauną talentą” puikiai atspindi viso projekto pagrindinę idėją. Jo metu ne tik praturtinama gamta inkilėliais, bet ir remiami jauni Lietuvos talentai.

Ši Vilniaus Geležinio Vilko Rotaract klubo inicaityva pritraukia ir kitus Lietuvos Rotaract klubus: projektas be Vilniaus vyksta Klaipėdoje (Klaipėdos Senamiesčio Rotaract), Šiauliuose (Šiaulių Auksinio Rato Rotaract) bei Kaune (Kauno Tvirtovės Rotaract). Tai puikus kelių klubų bendradarbiavimo pavyzdys.

Taip pat džiaugiamės, jog Sėkmės inkilėlis šiais metais įtrauktas į Europos Rotaract projektų TOP5.

Dėkojame visiems prisidėjusiems bei šventės rėmėjams.