Septintasis Vienos pokylis Šiauliuose

2018-02-28 « Atgal
Šiauliuose įvyko septintasis Šiaulių Rotary klubo "Harmonija". Surinktos lėšos jau antrus metus iš eilės bus skirtos Šiaulių Motinos Teresės šeimų namų globotiniams – gyvenimo užribyje atsidūrusioms jaunoms mamoms ir jų vaikams paremti.

Tai puikiai organizuotas labdaros renginys, kuris suvienija rotariečius iš Lietuvos, Latvijos ir Vokietijos kilniam tikslui. Surinktos aukos padės krizėje esančių Šiaulių regiono mamoms ir šeimoms, kuriose nors vienas iš tėvų arba abu tėvai yra augę globos namuose, turi negalią, priklauso socialinės rizikos grupei, gauna mažas pajamas integracijai į visuomenę.

Renginio metu vyko loterija ir aukcionas. Vakaras prasidėjo tradiciniu jaunimo porų pasirodymu. Pokylio debiutantai sušoko keturis šokius, į kuriuos, vėliau buvo įtraukti visi dalyviai. Svečiams Pokylyje grojo Šiaulių pučiamųjų orkestras, meno vadovas ir dirigentas – Sigitas Vaičiulionis, dirigentas – Gediminas Brūzga. Koncertinę programą atliko Lietuvos vokalinė vaikinų grupė „el Fuego“.