Šį sekmadienį RK "Conordia 1826" surengė boulingo turnyrą

2019-04-28 « Atgal
Atvelykio sekmadienio popietę, jau šeštąjį kartą, Klaipėdos RK “Concordia 1826” broliai pakvietė Vakarų Lietuvos Rotary klubus į savo 9-ąjį gimtadienį - pasivaržyti dėl klubo įsteigtų boulingo taurių.

Vyrų komandų dalyviai: Klaipėdos senamiesčio RK, Klaipėdos RK, Klaipėdos RK "Maris", Palangos RK, Plungės RK, šeimininkai Klaipėdos RK "Concordia 1826", mišrios: Rotaract klubai – Klaipėdos senamiesčio RAC, Klaipėdos International RAC, Tauragės Interact, moterų komandos: Mažeikių RK “Liberta”, Klaipėdos RK “Karalienė Luizė”, Klaipėdos senamiesčio RK ir Klaipėdos RK “Aditė”.
Klaipėdos “Honolulu” boulingo čempionate iš anksto užsiregestravo dalyvauti 16 klubų komandos, tačiau varžybų dieną organizatoriai dėl įvairių priežasčių nesulaukė 3 klubų.

Kaip visada RK “Concordia 1826” broliai atvykusias klubų komandas pavaišino neringietiškais šviežiai rūkytais karšiais, bealkoholiniu alumi, o per pertrauką tarp partijų draugiškai suragautas puikus 9-ojo gimtadienio tortas.

Po daugiau nei trijų valandų varžymosi suvedus dviejų partijų rezultatus paskelbti nugalėtojai ir visų vietų komandos. Ypač dideliam RK “Aditė” sesių džiaugsmui, jos pirmą kartą į viršų kėlė nugalėtojų taurę moterų kategrijoje, antrosios šį kartą – nuolatinės čempionės - Mažeikių “Liberta” ir trečiosios – Klaipėdos  Senamiesčio RK sesių komados.

Vyrų / mišrioje grupėje vyko ypač atkali kova, tačiau tik dėl tolimesnių vietų, nes pirmoji, kaip reta, ypač dideliu skirtumu atiteko Klaipėdos senamiesčio RK broliams, jų rezultatas papauoštų ir boulingo profesionalų varžybas. Antrosios vietos taurę su pakankamu atsarga iškovojo RK “Maris”, kurie nuolat būna tarp prizininkų. Eurelijus Žukauskas, kuris šįkart buvo ir boulingo komandos įžaidėjas, pažadėjo atsigriebti Rotariados krepšinio aikštelėje, mat klubo komandą papildė broliu tapęs dar vienas legendinis krepšininkas – Saulius Štombergas. Nenuostabu, kad didžioji dalis RK “Maris” klubo krepšinio 3x3 komados sudarys Eurolygos ir 2003 m. Europos čempionų. Ta proga Rotariados organizatoriai pažadėjo RK “Maris” tritaškius užskaityti kaip baudas :). Puikia nuotaika tęsėsi apdovanojimai ir trečiosios vietos nugalėtojais paskelbti RK “Klaipėda”. Klaipėdos Rotary patriarchai nustebino patys save, o džiaugsmas liejosi plačiai.

Skambiai įvardintų MVP (Geriausias žaidėjas ir Geriausia žaidėja) taurių, teikiamų naudingiausiems moterų ir vyrų grupėse boulingo žaidėjams. Vyrų grupėje Aivaras Lūžis iš Klaipėdos senamiesčio RK surinko didmeistrišką 405 taškų sumą, o moterų MVP, kaip ir pernai tapo - Senamiesčio Rotaract klubo sesė Rimantė Šerpytytė, surinkusi taip pat puikų rezultatą - 337 taškus.

Organizatorių vardu būsimasis Valdytojas Arūnas Burkšas dėkojo susirinkusiems ir palinkėjo prasmingų Rotarietiškų darbų, o klubo prezidentas Vytautas Zaueras taip pat tarė ačiū  bei pakvietė rengtis jau kitų metų čempionatui.

Parengė A. Burkšas