Šiaulių RK "Saulė" kvietimas dalyvauti sporto šventėje

2018-02-20 « Atgal
Šiaulių RK "Saulė" kviečia Šiaulių krašto klubus kovo 3 dieną 12 val. atvykti į RK "Saulė" rengiamą tradicinę Rotary ir Lions klubų sporto bičiulystės šventę, skirtą Rotary International 113 gimtadieniui paminėti.

Renginys organizuojamas jau 16-liktą kartą ir šiais metais vyks Kanes arenoje. Dalyviai turės galimybę varžytis badmintono, paplūdimio tinklinio, paplūdimio teniso, baudų mėtymo, petankės, slidinėjimo estafetėje ir smiginio rungtyse.

Pagrindinis šventės tikslas - stiprinti klubų bičiulystę, tarpusavio bendravimą, kuris prisidėtų prie svarbiausio siekio - tarnystės visuomenei.

Aktualūs priedai:

Užpildytą paraišką su planuojamu dalyvauti kiekvienoje rungtyje komandų skaičiumi prašome iki vasario 28 dienos atsiųsti adresu: gintas@vollit.lt