Šiaulių Saulės RK išvyka į Moldovą

2018-10-10 « Atgal
Moldova - gamtos ir praeities istorijos derinys

Rugsėjo 27-30 dienos Šiaulių Saulės Rotary klubas lankėsi Moldovos Respublikoje. Kai Lietuvoje pasidarė pakankamai šalta, vėjuota ir lietinga, klubo nariai susikrovė lagaminus ir išvyko į Kišiniovą. Rotariečių laukė pažintis su šiuo miestu, jo istorija, architektūra.

Kelionės metu aplankytos įžymios istorinės Kišiniovo vietos - vienuolynas, vyno gamykla. Visa kelionė buvo lydima geros nuotaikos, kurią pakylėdavo dainos.

Taip sutapo, kad kelionės metu Šiaulių Saulės Rotary klubas šventė savo 20 metų jubiliejų. Rotariečių teigimu - kelionėje jie suprato, kas yra broliška draugystė. Kartais šis tyras jausmas nors ir yra labai gilus, bet ne visada aiškiai išreiškiamas. Draugystė - vienas svarbiausių žmogaus patyrimų ir laikoma šventa daugelyje religijų. Taigi ši kelionė sutvirtino klubą ir suteiks naujo polėkio tolimesniems darbams.