Šiaulių Vykinto RK ir Šiaulių Auksinio Rato RAC svečiuose pas Pavenčių mokyklos bendrabučio vaikus

2019-04-19 « Atgal
Šiaulių Vykinto Rotary ir Auksinio Rato Rotaract klubų bendravimas su Pavenčių bendrabučio vaikais prasidėjęs 2012 metais tęsiasi iki šiandien – drauge švenčiamos pagrindinės metų šventės, organizuojamos sporto varžybos.

Šv. Vėlykos - tai metas, kai susiburia šeima ir švenčia pačią gražiausią pavasario šventę. Ta proga š. m. balandžio 17 d. tradiciškai rotariečiai kartu su rotaraktiečiais aplankė vaikus ir sudalyvavo bendrose sporto varžybose. Šiaulių Vykinto Rotary ir Auksinio Rato Rotaract klubai kaip didelė šeima sugužėjo pas Pavenčių bendrabučio daugiavaikių šeimų vaikus. Jau tapusi tradicine “Didelės šeimynos” sporto šventė šiais metais pasižymėjo dar didesniu aktyvumu ir nenumaldomu vaikučių entuziazmu  bendrauti. Paruoštas vaikučių koncertas, vaišės bei vėlykiniai margučiai daugelį Rotary brolių bei sesių labai sujaudino ir dar kartą įrodė gerų darbų svarbą.

Rotariečiai bei rotaraktiečiai padovanojo sportinio inventoriaus,  kuris tuoj pat buvo išbandytas  ir įvertintas vaikų bendrose sporto varžybose. Šventės pabaigą vainikavo vaikučių pavėžinimas motociklais.

Tik geri ir iš širdies daromi darbai gali suteikti visų mūsų gyvenimui prasmės!

Kiti projektai:
„Pažadink  savyje gerumą“
2012 m. kartu su  Šiaulių „Auksinio Rato“ Rotaract klubu įgyvendintas projektas Kuršėnų Pavenčių mokyklos bendrabučio aplinkotvarkai pagerinti. Pagrindinis projekto uždavinys – pakeisti senus nusidėvėjusius bendrabučio langus, sanitarinius mazgus.
Projekto suma – 25000 Lt, 10000 Lt skyrė Lietuvos Rotary komitetas. Atlikti visi projekte numatyti darbai – pakeisti langai, sutvarkyti sanitariniai mazgai.

„Nuspalvink vaiko sapną“
2015–2016 m. įgyvendintas tęstinis projektas Pavenčių mokyklos bendrabučio būklei pagerinti. Projekto suma – 4705 Eur. 700 Eur skyrė Lietuvos Rotary Apygarda 1462. Buvo nupirktos naujos lovos, pakeista laminuota grindų danga, vaikų lavinimui nupirkta kompiurerinė technika.

„Prieš Šv. Kalėdas vaikų svajonių išsipildymas“.
Jau tapo tradicija – kasmet prieš šv. Kalėdas susitikti su vaikais viename iš prekybos centrų, kur rotariečiai padeda jiems išsirinkti tikusius ir patikusius naujus batus, kuriuos vėliau nuperka ir padovanoja.

Šiaulių „Vykinto“ RK info