Šiaulių Vykinto Rotary klubo dovana - Čikagos lietuvių Rotary labdaringam aukcionui

2017-11-08 « Atgal
Šių metų rugsėjo mėn. vykusiame 9-ajame kasmetiniame Čikagos lietuvių „Rotary“ klubo organizuojamame labdaros renginyje sudalyvavo ir Šiaulių Vykinto Rotary klubas.
„Vykinto“ RK narys Romualdas Slonskis aukcionui pristatė ypatingą dovaną - krepšinio kamuolį su 2017 metų Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės žaidėjų parašais.

Renginį papuošė pasaulinio garso pianisto Rudolf Budgin ir dainininko Blake Alexander pasirodymai, o kviestinių svečių tarpe galima buvo sutikti Lietuvos Respublikos Generalinį konsulą JAV Mantvydą Bekešių ir Pasaulio lietuvių bendruomenės vadovę Sigutę Šimkuvienę.

Renginio metu labdarai buvo paaukota 109 tūkstančiai dolerių! Paaukotos lėšos bus skirtos projektui „Namučiai‘‘. Su džiaugsmu dalinamės žinia, kad Šiaulių Vykinto Rotary klubo aukcionui dovanotas krepšinio kamuolys su Lietuvos vyrų rinktinės parašais buvo sėkmingai parduotas už 1700 dolerių! Kartu mes galime daugiau!

Daugiau informacijos apie renginį rasite: