Šiauliuose praūžė paplūdimio tinklinio turnyras

2018-03-14 « Atgal
Kovo 10 d. Šiauliuose KANES's  arenoje antrus metus iš eilės  įvyko Šiaulių Vykinto RK organizuotas Lietuvos rotariečių  paplūdimio tinklinio turnyras.

Dėl taurės kovojo 10 komandų: dvi šeimininkų Šiaulių Vykinto RK, Panevežio RK, Joniškio RK, Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubas, Rokiškio RK, Kauno „Romuvos“ RK, Tauragės RK, Tauragės Interact klubas, Vilniaus Rotaract Klubas.

Inirtingos kovos, kur netrūko gerų emocijų, azarto, įspūdingų žaidybinių momentų virė visą šeštadienį. Pertraukėlių metų rotariečiai aktyviai bendravo tarpusavyje, dalijosi įspūdžiais, aptarė klubų realijas. Buvo gera stebėti kaip turnyro metu vis geresnį žaidimą demonstravo Tauragės Interact ir Vilniaus Rotaract klubai.

Turnyro finale susitiko gerai žinomos tinklinio aikštelėje -  Rokiškio RK  ir Tauragės RK. Kaip ir praėjusiais metais turnyro nugalėtojais tapo tauragiškiai. Mažajame finale sėkmė lydėjo šeimininkus – Vykinto RK I-ąją komandą, kuri  atsirevanšavo  Panevėžio RK už pralaimėjimą pogrupio susitikime.

Vakaro metu aptartos jau tradiciniu tampančio turnyro perspektyvos. Tauragiškiai pasidalino planais apie jų numatomą tinklinio turnyrą vasarą. Galima pasidžiaugti, kad buvo žengtas dar vienas žingsnis – Apygardos 1462 tinklinio bendruomenei atsirasti bei populiarinant šią sporto šaką tarp Lietuvos rotariečių.

Šiaulių Vykinto Rotary klubas dėkoja visiems dalyviams ir visada laukia atvykstant į Šiaulius!