Skelbiama PETS data ir vieta

2018-02-07 « Atgal
2018 m kovo 24 d. Šiauliuose vyks Apygardos 1462 Asamblėja ir išrinktųjų prezidentų seminaras PETS (ang. President Elect Training Seminar). Renginyje kviečiami dalyvauti išrinktieji klubų prezidentai, sekretoriai, išdininkai, komitetų pirmininkai, kurie pradės savo kadenciją nuo šių metų liepos 1 dienos.

Renginio metu bus pristatomas 2018-19 Rotary metų planas, tema, klubų stiprinimo galimybės, tvirtinamas biudžetas. Atvykę išrinktieji  pareigūnai turės galimybę ne tik klausytis, bet ir pasidalinti savo klubo praktika bei idėjomis. Renginį kuruos išrinktasis Valdytojas Virginijus Šniukas.

Kovo 23 dieną būsimieji prezidentai ir Fondo komitetų pirmininkai laukiami Rotary Fondo seminare, kurį ves Apygardos Fondo komiteto pirmininkas PDG Virginijus Kontrimas.

Vieta – Šiaulių universiteto biblioteka (Vytauto g. 84, Šiauliai).