Sportinio pokerio turnyro metu surinkta net 1460 eur vaikų su regos negalia stovyklai

2019-04-30 « Atgal
Balandžio 26d. Vilniuje vyko labdaringas pokerio turnyras. Tai Klaipėdos Senamiesčio Rotary klubo iniciatyva, prie kurios šiais metais prisijungė Vilniaus Geleižinio Vilko Rotaract klubas, surengęs šį renginį Vilniuje.

Turnyrų įpirkos mokesčiai (15 eurų dalyviui) padalinami pirmąsias penkias vietas užėmusiems žaidėjams, o visos papildomos įpirkos (re-buy ir add-on) skiriamos paremti vaikų su regos negalia stovyklą "Pažinimo stebuklas" (www.mcamp.lt).

Turnyro metu 29 Rotary ir Rotaract bendruomenės nariai susirungė prie pokerio stalo, taip ne tik smagiai leisdami laiką, bet ir prisidėdami prie vaikų su regos negalia stovyklos. Iš papildomų turnyro įpirkų paramai surinta 1340 eur. Kai kuriems turnyro prizininkams nusprendus dalį ar visą sumą iš savo prizo skirti paramai, iš viso stovyklai surinkta net 1460 eur.

Po įtemptos kovos vakaro pabaigoje paaiškėjo ir šio labdaringo pokerio turnyro nugalėtojas - juo tapo Vilniaus Rotaract narys Paulius Šatkauskas. Jam tik po įnirtingos dvikovos nusileido Mažeikių Rotary narys Artūras Laucevičius. Trečiąją vietą užėmė Linas Tmašauskas (Rokiškio Rotary klubas).

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie gražių darbų!