Stovykla "Delfinų terapija - Lietuvos vaikams"

2019-12-19 « Atgal
Nuo 2017 m. Klaipėdos Rotary klubas „Aditė“ inicijuoja ir apjungia Lietuvos ir užsienio Rotary klubus dėl kilnaus tikslo bendram projektui - stovyklai „Delfinų terapija – Lietuvos vaikams“.

Dviejų savaičių stovykloje „Delfinų terapija – Lietuvos vaikams“ vyksta intensyvūs praktiniai - terapiniai užsiėmimai, kuriais šeimos labai džiaugiasi.

2019 m. gruodžio 2-13 dienomis vykusioje stovykloje dalyvavo 7 vaikai, kuriuos finansavo šie klubai: Klaipėdos RK Concordia 1826, Mažeikių RK Liberta, Mažeikių RK, Panevėžio RK paramos ir labdaros fondas, Panevėžio miesto RK, Panevėžio RK  ARTA, Klaipėdos RK Aditė.

Stovykla tęsis sausio mėnesį , kurioje dalyvaus 4 vaikai finansuojami šių klubų: Plungės RK - 2 vaikai, Klaipėdos RK Aditė, Kanados RK STRATHCONA.
Minėti klubai dovanojo vaikams su negalia terapinę draugystę su delfinais ir rėmė dalies šeimų pragyvenimo išlaidas Klaipėdoje.

Nuoširdžiai dėkojame prisidedantiems klubams prie projekto ir kasmet kviečiame rotariečius aktyviai jungtis šios stovyklos rengimui.