Susitikimas su Danijos ir Lietuvos tarpusavio šalių komiteto (ICC) vadovais

2017-09-07 « Atgal
Rotariados išvakarėse Danijos ir Lietuvos tarpusavio šalių komitetas (ICC) pakvietė Apygardos klubus į susitikimą Panevėžyje.

Susitikime dalyvavo Danijos pusės  tarpusavio šalių komiteto vadovė, buvusi Apygardos 1460 Valdytoja Anette Lowert, buvęs RI Direktorius ir Iždininkas, buvęs Apygardos 1460 valdytojas Per Hoyen, Lietuvos pusės tarpusavio šalių komiteto vadovas, buvęs Apygardos 1460 Valdytojas Virginijus Kontrimas, Apygardos 1462 Valdytojas Algimantas Lukoševičius, buvęs Apygardos 1462 Valdytojas Rolandas Statulevičius, Apygardos pareigūnai, Apygardos Rotary klubų atstovai.

Susitikimo metu Apygardos Rotary klubai ne tik pristatė savo inicijuojamus projektus, pasikeitė patirtimi, bet ir surado galimybių bendrai projektinei veiklai. Anette Lowert pasidžiaugė Lietuvos Rotary klubų aktyvumu ir pažadėjo visokeriopą paramą ieškant partnerių Danijoje sėkmingam Lietuvos rotariečių iniciatyvų ir projektų įgyvedinimui.