Taisyklingos laikysenos prevencijos projektas suvienijo Klaipėdos ir Plungės rotariečius

2017-12-19 « Atgal
Gruodžio mėnesį Klaipėdos RK "Karalienė Luizė" sesės Violeta, Valentina ir Vida aplankė Plungės Rotary Klubo brolius. Klaipėdietės domėjosi Judesio korekcijos projektu Plungės lopšelyje- darželyje "Vyturėlis".

Svarbiausias projekto akcentas – gimnastikos kamuolių pritaikymas, koreguojant vaikų laikyseną. Visi vaikai nuo 5 metų kartu su grupių auklėtojomis atsisakė kėdžių grupėse ir laiką užsiėmimų metu bei valgant praleidžia sėdėdami ant kamuolių! O kad sėdėjimas nebūtų nuobodus, tie patys kamuoliai pertraukėlių metu tampa aktyvios veiklos įrankiais.

"Sustiprinome savo tikėjimą, kad mūsų klubo vystomas projektas gali spręsti aktualią laikysenos koregavimo problemą," - džiaugėsi "Karalienės Luizės" sesės.
Viešnios dėkojo Plungės Rotary Klubo 2017-2018 m. prezidentui Arvydui Mačiuičiui ir jų vykdomo projekto koordinatoriui Valerijui Stonkui už svetingumą ir geranoriškumą pasidalijant gerąja praktika.

RK "Karalienė Luizė" nuo klubo įsisteigimo rūpinasi vaikų taisyklinga laikysena - finansavo vaikų plaukymo pamokas, švietimo įstaigoms pagamino specialias edukacines sieneles, kurios leidžia vaikams pasitikrinti savo laikyseną.