Tauragės Rotary klubas netradiciškai paskatino moksleivių pažangą

2018-09-06 « Atgal
Pirmą kartą Lietuvoje ir Europoje Tauragės Rotary klubas, bendradarbiaudamas su Tauragės rajono savivaldybe, pristatė netradicinį moksleivių pažangos skatinimo projektą, kuriam skirta 25500 tūkst. Eur suma. Šiuo projektu siekta mažinti patyčias, didinti moksleivių motyvaciją mokytis, skatinti komandinį darbą.

Projekte dalyvavo 126 klasės, kuriose mokėsi apie 3000 mokinių.

Rugsėjo pirmąją buvo įteiktos premijos nugalėtojams. Penkioms didžiausią pažangą padariusioms klasėms buvo skirta nuo 3 tūkst. iki 1 tūkst. Eurų premijos. Dešimčiai didžiausią pažangą padariusių 8-12 klasių mokinių buvo išdalinta nuo 1 tūkst. iki 100 eurų. Dešimtukus visų mokymo dalykų metiniame įvertinime turintiems 33-ims 6-12 klasių mokiniams  paskirstyta 10 tūkst. Eurų (po 303 eurus).

Manome projektas pasiteisino, pažymių vidurkį daugiau nei 0,3 balo padidino net 370 mokinių, dešimtukininkų skaičius padidėjo nuo 24 mokinių praėjusiais metais iki 33 šiais.
Projektą palaikė daug garsių žmonių.
Apie mus parašė 15 min.

Tauragės Rotary klubo prezidento Romualdo Stasyčio paskelbta idėja „Finansiškai remti geriausius moksleivius“ papuolė tarp atrinktų idėjų Lietuvai ir surinkusi 15 balų finaliniame vertinime liko antroje vietoje Švietimas/Sveikata grupėje. Mus aplenkė tik šiuo metu įgyvendinama idėja „Mokytojas – prestižinė profesija iki 2025 metų. Plačiau skaitykite nuorodoje.