Tradicinis Vilniaus Senamiesčio RK Kalėdinis labdaros koncertas rotariečiams ir jų draugams

2019-11-30 « Atgal
2019 m. gruodžio mėn. 11 d. (trečiadienį) 19 val. Vilniaus Rotušėje Jūsų dėmesiui - išskirtinis Vilniaus savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinio orkestro koncertas.

Programoje - efektingiausi orkestro kūriniai, operų arijos.
Vakaro solistė - Auksinio scenos kryžiaus laureatė, įžymi operos dainininkė Viktorija Miškūnaitė.
Orkestrui diriguos tarptautinio dirigentų konkurso, Lietuvos Auksinio scenos kryžiaus laureatas Modestas Barkauskas.

Girdėsime:
  • W.A.Mozart Divertimento kv 138 10'
  • Fr.Poulenc Les chemins de l'amoure 3" (solistė Viktorija Miškūnaitė )
  • P.Čaikovskis Serenada styginiams IId. Valsas 4'
  • G.Puccini Miuzetės valsas iš op. "Bohema" 3 (solistė Viktorija Miškūnaitė)
  • D.Wiren serenada 12'
  • L.Arditi Il Bacio 4' (solistė Viktorija Miškūnaitė)
  • J.Malats "Ispaniška serenada"3
  • E.Morricone Nella Fantasia 3'(solistė Viktorija Miškūnaitė)
  • N.Rota koncertas styginiams 16'
  • Fr.Lehar Džiuditos daina iš operetės "Džiudita" 4" (solistė Viktorija Miškūnaitė)
Visos koncerto metu surinktos lėšos bus skiriamos Vilniaus senamiesčio Rotary klubo remiamam labdaros projektui „Muzika visiems“. Projekto rėmuose, jaunieji muzikantai dalinasi muzikos teikiamu džiaugsmu su ta Lietuvos visuomenės dalimi, kuri neturi galimybės išgirsti ir susipažinti su klasikine muzika. Koncertai organizuojami globos, sveikatos priežiūros, kalinimo įstaigose, socialinės pagalbos centruose. Kartu paremkime jaunųjų menininkų iniciatyvą!

Kvietimus į koncertą prašome užsisakyti iki 2019 m. gruodžio mėn. 6 d info@vilniaussenamiesciork.lt arba tel. +370 686 81623. Kvietimo kaina – 35 Eur.
Po koncerto maloniai kviečiame pabendrauti prie taurės vyno.

Klubo rekvizitai pavedimams:
VILNIAUS SENAMIESČIO ROTARY KLUBAS, gavėjo sąskaita: LT797044060008252600, paskirtis: Parama projektui „Muzika visiems“.

Iki susitikimo 2019 m. gruodžio mėn. 11 d. (trečiadienio) 19:00 val. Vilniaus Rotušėje, Didžioji g. 31, Vilnius!

Donatas Katkus
Vilniaus senamiesčio Rotary klubo prezidentas